Візитівка

ВІЗИТНА КАРТКА

Засновником закладу здійснює Ямницька сільська рада.
Уповноваженим органом управління є структурний підрозділ у сфері освіти Ямницької сільської ради ТГ.
Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти та його засновником: Ямницька ТГ (с.Ямниця, с.Павлівка, с.Тязів, с.Сілець)
У закладі дошкільної світи функціонують 3 групи з денним режимом перебування дітей:

- дві групи молодшого віку

- одна група середнього віку.

Кількість дітей станом на 01 вересня 2022 року – 65 дітей.

Чинний Статут закладу затверджено рішенням сесії Ямницької сільської ради від 12.01. 2021 року.

Атестація закладу : За результатами державної атестації у 2015 році підтверджено статус дошкільного закладу та встановлено достатній рівень діяльності.

У березні 2015 року відповідно до висновків комісії Державної атестації Ямницький дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) "Зіронька" визнано  атестованим за рівнем впровадження дошкільної освіти.

Режим роботи закладу дошкільної освіти – 5-и денний, з 10,5 годинним режимом перебування дітей.

Мова освітнього процесу – українська.

Чисельність працівників – закладу дошкільної освіти 20 осіб.

Педагогічний колектив складається з 8 осіб.

Освітній рівень педагогів:

- повна вища фахова освіта – 7 осіб

- неповна вища освіта за фахом – 1 особа

Кваліфікаційний рівень педагогів:

- вища категорія – 1 особа

- І категорія – 3 особа

- Спеціаліст – 5 особи

СВІДОЦТВО ПРО АТЕСТАЦІЮ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit,. sed do eiusmod tempor incididunt.